Tempish Special

Surovina Čisté suché hobliny z měkkého dřeva (smrk, borovice, modřín) bez kůry a pojiv. Popis Válcové brikety jsou charakteristické světlou barvou měkkého dřeva, menším...
Doporučená nabídka Outdoor-a-sport.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 748 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč16 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta89 Kč87 % • 1 461 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ŽijemeSportem.cz

slušná cena

jen na kolena o dost větší velikost

• Velikost

Dá se říct, že velikosti platí pro chránič loktů. Osobně jsem musel produkt modifikovat s pomocí nůžek... Velikost XL málokdo dostane přes lýtko.

Surovina

Čisté suché hobliny z měkkého dřeva (smrk, borovice, modřín) bez kůry a pojiv.

Popis

Válcové brikety jsou charakteristické světlou barvou měkkého dřeva, menším průměrem a vysokým slisováním. Brikety jsou vyrobeny na vlastní briketovací technologii BIOMAC.

Technické parametry

Průměr 75 mm

Výhřevnost

Min. 16,5 MJ/kg

Popelnatost

Max. 0,4 %

Použití

Vhodné zejména jako palivo do kamen. Dále pro krby, kachlová kamna a jiná topná zařízení s malým plnícím otvorem a ohništěm.

Topeniště naplnit max. do poloviny (při hoření zvětšují objem). Skladovat v suchu! Při správném skladování v suchu vydrží brikety mnoho let.

Balení

PE balíček 8 kg

Paleta 960 kg/120 bal.

• , zakoupeno v ŽijemeSportem.cz

slušná cena

jen na kolena o dost větší velikost

• Velikost

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Kvalitní chrániče s možností koupit zvlášť.
    • Ke koupi chráničů zvlášť jsem musel přistoupit po zjištění, že soupravy chráničů prostě celkově nevyhovují velikostně. Něco třeba trochu sedí, něco nejde navléci vůbec.

Důležitá věc: při volbě velikosti doporučuji zvolit o jedno až dvě velikosti větší. Sám jsem typicky M, zvolil jsem (na základě předchozích recenzí jiných) XL. A bylo to jen tak tak, asi bych unesl i o číslo větší. Postavám větších rozměrů asi zmíněná maximální velikost XL nebude stačit. Všem menším doporučuji tyto velmi dobré "kusovky"

• , zakoupeno v Sportega.cz

• -Snadné nasazení, skvěle drží, rázy tlumí perfektně, styl provedení se mi líbí ale to je věc názoru.
    • Nic mě nenapadá

Produkt mě dokonce mile překvapil jelikož držel i na mé hodně hubené postavě, nasazení a následné sundání je snadné, perfektně tlumí rázy takže svoji funkci plní dokonale.