Tempish Jolly

kolena

• , zakoupeno v PATRO.cz

Splňuje svůj účel

• Muzika za málo peněz. Kvalita zpracovnání odpovídá ceně
    • Zvolil jsem velikost L podle uváděné výšky postavy. Jsem hubenější, ale chrániče zápěstí jsem musel upravit aby bylo vůbec možné je utáhnout. Loketní nedrží a sjíždí - velké. Kolenní jsou v pořádku. Toto se projevilo po použití a pádu - poškození, proto jsem zboží neměnil.
  • , zakoupeno v Inline Centrum

Vyhovuje materiálem i vzhledem

Umístění chráničů
kolena

Komfortní sada chráničů na kolena, lokty a zápěstí. Anatomický tvar vlastní skořepiny a bohatá bandáž zajišťuje bezpečnou funkci. Konstrukce chráničů je navržena tak, aby byly schopny měnit svůj tvar při pohybu kloubu a tím bylo jejich použití pohodlnější a přirozenější. Velikost S, M, L

• Doporučené použití: Rekreační sport
  • Materiál: Nylon
  • Fixace: Navlečení a upnutí pružným páskem se suchým zipem.
  • Počet setů v kartonu: 20

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 881×Další informace

• , zakoupeno v PATRO.cz

Splňuje svůj účel

• Muzika za málo peněz. Kvalita zpracovnání odpovídá ceně
  • , zakoupeno v Inline Centrum

Vyhovuje materiálem i vzhledem

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 5 881×Další informace

• pohodlné
    • padnou
    • vcelku kvalitní plasty i postrování
    • v sadě zakoupené přítelkyni byl každý chránič kolen jinak velký
    • nesmyslná kombinace velikostí v sadě - u mé sady (velikost L) kolena akorát, lokty obrovské (vyměnil jsem s přítelkyní za její kolení, protože ty jí byly malé), zápěstí mi skoro nejde nasadit, jak je malé
    • délka pásků se suchým zipem neodpovídají velikosti chráničů (zejména u loktů), jeden pásek je akorát, druhý by snad šel obtočit okolo celé ruky

v případě, že si člověk koupí jako DoDo (dodělám doma), pak službu odvedou, jinak bych už nikdy nekoupil