IXS Assault

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Dookie.cz

• ochrání celou vrchní část tela
  • , zakoupeno v gtstore.cz

• Kryjí loket i předloktí
    • Dobře drží, vyžadují jen minimální úpravu pozice
    • Dobrá ventilace
    • Cena zelené verze podstatně nižší, než jiné barvy
    • Velikostní tabulky přiliš neodpovídají skutečnosti

Jsou o obrovský kus pohodlnější, než levnější verze Hammer. Ty jsem koupil původně, nicméně Hammer ve velikosti M (kupoval jsem podle tabulek velikostí) je opravdu malý, má krátké popruhy, které jsou navíc nepohodlné. Hammer jsem tedy vrátil a koupil Assault, které jsou daleko lépe řešené. Vzal jsem velikost XL (měřím 181 cm a jsem spíše hubenější) a je to super. Pod chrániči se nepotím, sedí velmi dobře a na trailech o nic ani nevím. Je třeba je posunout jen zřídka. Vzal jsem telenou barvu, která se mi sice líbí nejmíň ze všech nabízených, ale je podstatně levnější. Doporučuju i chrániče nohou Assault.

Produkt nemá žádné parametry.

ASSAULT chrániče loktů, střední model z nabídky, anatomicky tvarované, příjemné mateiály použitelné přímo na holé tělo, reflexní logo, kovové síťky větracích otvorů, velice nízká.

Vlastnosti:

Použití - cyklistika, lyže, snowboard, brusle, skateboard

Nockout - prodyšný materiál pohlcující nárazy

Squeezebox - kloubový systém spojení chráničů

AeroMesh - velice pružná, jemná, antialergenní, výborně prodyšná tkanina

Silicon - silikonové pásky pro dokonalou stabilitu pozice chrániče

Dostupné velikosti:

XS - délka holeně 38-39cm