GORE Kidney III Warmer

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• Pás používám hlavně na kolo. Sedí perfektně, nikde neomezuje - malá rada, upínat jen zlehka, moc nestahovat, potom o něm ani nevím. Podědil jsem po otci náchylnost k prochladnutí ledvin, můžu říct že koupě nelituji. Věřil jsem značce Gore a očekávání pás splnil, potíže s prochladnutím zažehnány
    • možná vyšší cena, ale kvůli vlastnímu zdraví akceptovatelná

Produkt jednoznačně doporučuji, skvělý výrobek. S recenzí jsem schválně otálel abych měl čas vyzkoušet.

• Lehký
    • Skutečně funkční
    • (nic)

Funguje dobře proti ofouknutí zad. Vzpěry na zadní části zabraňují shrnutí materiálu. Reflexní prvky nejspíše nebudou nikdy potřeba (protože jsou pod bundou), ale i tak stojí za ocenění.

• -vysoký pás
    • -proti shrnovaní výztuhy
    • -přijemný material
    • asi cena

zvažoval jsem stále zda dát za něj tolik peněz,ale nakonec se to opravdu vyplatilo.Celkem mě překvapila velikost kdy jsem musel brát XXL,ikdyž beru běžně kalhoty od Gore XL.

Produkt nemá žádné parametry.

Luxusní propracovaný ledvinový pás oceníte nejen během vyjížděk na kole, ale třeba i na motorce, nebo na lyžích. Vnitřní strana zateplená fleecem, ergonomická všitá žebra proti shrnování, reflexní prvky.

Rozměry:

Velikost XL - obvod zapnutého pásu 88 cm , výška v zadní části 21 cm, přední část 13 cm.

Velikost XXL - obvod zapnutého pásu 92 cm, výška v zadní části 21 cm, přední část 13 cm.

• možná vyšší cena, ale kvůli vlastnímu zdraví akceptovatelná

• -proti shrnovaní výztuhy
    • -přijemný material
    • asi cena

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

Dokonalá věc-kdo je náchylnej na kole na ofouknutí. perfektně obepne záda a neprofouknete.

dárek